VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Audi A8 ar četru cilindru dzinēju

Audi

Audi A8 ar četru cilindru dzinēju

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

Audi A8 ar četru cilindru dzinēju

Atbildēt Alien » 2009/Mar/19, 11:21

Tradicionāli lielās klases auto tiek aprīkoti ar lieliem motoriem. Tomēr vācu ražotājs Audi ir gatavs eksperimentam un gatavojas sava flagmaņa A8 nākamās paaudzes pircējiem piedāvāt arī četru cilindru dzinēju.

Jaunās paaudzes Audi A8 pārdošanā nonāks nākamgad ap šo laiku un pirmo reizi līdzās ierastajiem sešu un astoņu cilindru spēka agregātiem, komplektēšanai tiks piedāvāts arī četru cilindru benzīna turbodzinējs.

Audi vadītājs Martins Vinterkorns izdevumam AutoTelegraaf norādījis, ka lēmums par tik netipiska motora iekļaušanu topošā auto dzinēju paletē lielā mērā ir saistīts ar gaidāmajām striktajām izplūdes gāzu toksiskuma normām.

Motora tilpums pagaidām netiek atklāts, taču jauda esot 230 zirgspēki un, pēc Vinterkorna teiktā, līdzšinējie izmēģinājumi ar nākamās paaudzes A8 prototipiem bijuši visai veiksmīgi.

Pārējie agregāti dzinēju paletē būs jau zināmais 3 litru V6 dīzelis ar 250 ZS, 3 litru V6 kompresordzinējs ar 290 ZS, 4,2 litru V8 dīzeļdzinējs ar 340 ZS, 4,2 litru V8 benzīna motors ar 372 ZS, savukārt modelim S8 tikšot uzstādīts 5 litru V10 dzinējs ar 620 zirgspēkiem, raksta Motorauthority.

Nākamās paaudzes Audi A8 izskats pagaidām ir miglā tīts, jo tehnika tiek izmēģināta, izmantojot pašreizējā A8 ārējo rāmi, tomēr Audi dizainers Stefans Zīlafs Motorauthority norādījis, ka jaunais A8 būs pirmais modelis, kurā tiks īstenota jaunā markas dizaina valoda - auto izskats kļūšot asāks, precīzāks un spēcīgāks. Pašreizējo modeļu galvenās stila iezīmes - single frame radiatora režģis un LED lampiņu dienas gaitas gaismas - gan nekur nepazudīs.

http://www.tvnet.lv/auto/zinas/news/art ... id=4917446

Attēls
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atgriezties uz Audi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis