VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Atvērts jauns 'Audi' autosalons – 'Moller Auto Lidosta'

Audi

Atvērts jauns 'Audi' autosalons – 'Moller Auto Lidosta'

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

Atvērts jauns 'Audi' autosalons – 'Moller Auto Lidosta'

Atbildēt ajms » 2008/Nov/23, 23:42

19.novembrī oficiāli tika atklāts jauns „Audi” automobiļu tirdzniecības un servisa centrs „Moller Auto Lidosta” Kalnciema ielā 170a. Ēkas pielāgošana un pārbūve SIA „Auto Rīga” izmaksāja 160’000 latu, servisa iekārtas un aprīkojums – 200’000 latu. „Moller Auto Lidosta” šobrīd strādā divdesmit darbinieki.

2006.gadā tika nolemts Daugavas kreisajā krastā būvēt vēl vienu „Audi” centru. Izvērtējot darba apjomu un ņemot vērā izmaiņas „Audi” korporatīvās arhitektūras standartos, 2007.gada martā tika pieņemts lēmums par pagaidu tirdzniecības vietas izveidi Pārdaugavā, netālu no vietas, kur nākotnē plānots būvēt jauno „Audi” centru. Šobrīd nav daudz tādu kvalitatīvu darbību, ar kurām iespējams stiprināt uzņēmuma konkurētspēju ilgtermiņā. Būt tuvāk klientiem, tuvāk konkurencei ir viena no šādām lietām.


„Laikā, kad daudzi uzņēmumi ir spiesti slēgt savas ražotnes, veikalus, salonus, esam rīkojušies saskaņā ar plāniem un realizējuši pirmo soli uz sen lolotu ieceri – „Audi” salonu Daugavas kreisajā krastā,” jaunā centra atklāšanā teica SIA „Auto Rīga” valdes loceklis Ingus Rūtiņš.

„Moller Auto Lidosta” ir pilnvērtīgs dīleris un pilda vairākas funkcijas: jaunu automobiļu un rezerves daļu, aksesuāru un oriģinālo papildaprīkojumu tirdzniecību, pēcpārdošanas pakalpojumus – garantijas un pēcgarantijas remontus, apkopes. Pagaidu centrā nenotiks mazlietotu automobiļu tirdzniecība un netiks veikts virsbūvju remonts. Salonā ir eksponēti jauni automobiļi, ir iespējams veikt testa braucienus ar jebkuru „Audi” modeli. Pārdaugavas, Kurzemes un Zemgales klientiem „Moller Auto Lidosta” piedāvā iespēju ekonomēt ceļā pavadīto laiku, nodrošinot visas dīlera centra funkcijas pilnā apmērā. Savukārt konkurence starp diviem „Audi” dīleriem paaugstinās klientiem sniegto pakalpojumu kvalitāti.

SIA „Auto Rīga” ir „Audi” dīleris Latvijā kopš 1990.gada. No 2002.gada „Audi” automobiļu tirdzniecība un serviss tiek veikts „Audi Centrs Rīga”. SIA „Auto Rīga” pieder Norvēģijas uzņēmumu grupai „Moller Group”, kas Latvijā darbojas kopš 2002.gada.


http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/6076
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atgriezties uz Audi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis