VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Zobsiksnas maiņa

VW Passat

Zobsiksnas maiņa

Reklāma

Atbildēt Demonoid » 2007/Nov/10, 22:43

Man aldū sanāca šitādi cipari:
Zobsiksna CONTITECH 16,9
Spriegotājs CONTITECH 27,7
Atbalstrullis CONTITECH 14,45
Atbalstrullis CONTITECH 12,75
Vadsiksna CONTITECH 6,5
Degvielas filtrs 9,85
Gaisa filtrs 7,45
Antifrīzs 5,5l 15,13
Eļļa Agip LL Plus 12,92
Eļļas filtrs 7,9
Darbs 75
Pēc servisa grāmatas eļļa man jau bija jāmaina bet zobsiksna itkā bija nesen mainīta. Bet labāk es tagad samaksāju kādu simtiņu nekā pēctam tūkstotīti.Nekad jau tu nezini cik tur uzrakstītais ir patiess .Bet tagad gan esmu drošs. \:D/
Lietotāja avatars
Demonoid

Atbildes: 131
Pievienojies: 2006/Apr/10, 9:19
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Nov/10, 23:41

Peec cita topika spriezhot es Tavaa vietaa tik droshss nebuutu...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru

Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Demonoid » 2007/Nov/11, 0:22

:) :) Nu jā ja risks ir vienmēr un visur un nevienam pilnībā nevar uzticēties u.tt. u.c Un tomēr sirds ir mierīgāka!!! :lol: A'kas tas par topiku Starpcitu
Lietotāja avatars
Demonoid

Re: zobsiksna

Atbildēt ajms » 2007/Nov/11, 0:25

yanis rakstīja:man ar visa taa kaite priekshaa,

b6 passats 2.0 tdi nobraukums ap 150 tuukst, spidometrs protams raada 117,

anyway... peetot servisa veesturi izskataas ka taa siksna taa arii nav mainiita...

vw krasta ielaa nomainiiju degvielas dzesetaaju kursh 5 - 6 gada (lidz martam ja nemaldos) modeliem ir braakis, man par siksnu, ellas un visu filtru mainju nosauca kautkaadus labus ciparus, kautko ap 500 - 600 ls, - mosh nopirkt bmw labaak??

a nafig krasta ielaa jaamaina,,ko vieniigaa vieta???vieniigaa ir kur tik daudz naudas nem,,tas gan :wink:
re kur augssaa mineetie cipari ir tuvu iisteniibai :wink:
nu darbs gan bissku vairaak,,,b6 viss purns jaanojauc,,,un detalas vw centraa ir x2
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildes: 15258
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: zobsiksna

Atbildēt yanis » 2007/Nov/11, 0:40

ajms rakstīja:
yanis rakstīja:man ar visa taa kaite priekshaa,

b6 passats 2.0 tdi nobraukums ap 150 tuukst, spidometrs protams raada 117,

anyway... peetot servisa veesturi izskataas ka taa siksna taa arii nav mainiita...

vw krasta ielaa nomainiiju degvielas dzesetaaju kursh 5 - 6 gada (lidz martam ja nemaldos) modeliem ir braakis, man par siksnu, ellas un visu filtru mainju nosauca kautkaadus labus ciparus, kautko ap 500 - 600 ls, - mosh nopirkt bmw labaak??

a nafig krasta ielaa jaamaina,,ko vieniigaa vieta???vieniigaa ir kur tik daudz naudas nem,,tas gan :wink:
re kur augssaa mineetie cipari ir tuvu iisteniibai :wink:
nu darbs gan bissku vairaak,,,b6 viss purns jaanojauc,,,un detalas vw centraa ir x2

nu tapeec esmu sheit - iesakiet kaadu labu vietu,

krasta ielaa sanaaca no rita iekluut kad nakts viduu izbraucot caur pelki, nolauzu to degvielas dzesetaju un sakas nopluude....

un vispaar par to VW centru gribaas paaris saaliitus vaardus pateikt - nogaidiju detalu 2 nedeelas - teoreetiski viniem vajadzeeja pa velti vinu mainit jo VW atsauc sos modelus un taisa akciju uz to radiatorinju, bet del nobraukuma un garantijas beigusas izspieda naudu... - lab sudz ar visu - ir nopietnakas problemas es tur drusku palamajos ar viniem, un pectam kad no servisa izbraucu - pec kadiem 5 kilometriem man ella beidzas - bij reaali zem minimaalaa liimena - vienaa mirklii vienkaarshi iedegaas visas lampas un briidinaajumi... - + veel man bagaznieku sacakareeja nezin kaadaa vispaar sakaraa,
neveras vairs vaja pats...

un kad es vinam prasiju par o apkopi u.t.t. vins kautko nomurminaaja - "ja veel pie mums brauksiet" - ak tad shitais ir tas dizais serviss ko te reklamee tik loti... psc

par shito visu es veel tur aizbrauksu un pablaustiishos taa pamatiigi kad buus laiks un gribeeshana - ja te ir kaads forums par to es labpraat palasiitu cilveeku atsauksmes par servisiem....
Lietotāja avatars
yanis

Atbildes: 365
Pievienojies: 2007/Nov/10, 15:27
Atrašanās vieta: Riga, Liepaja
Braucu ar: optimismu
Dzinējs: 2.0 TDi BKP

Atbildēt Demonoid » 2007/Nov/11, 0:43

Var ieskriet Avēnijā Ganību dambī es tur visas firmas mašīnas dzinu remontēt un uz apkopēm. Džeki strādā labi un ātri . No visām 6-šām mašīnām nebija nevienas sūdzības. :roll:
Lietotāja avatars
Demonoid

Atbildēt Demonoid » 2007/Nov/11, 0:53

VW centrs man arī LT 28 taisīja pus gadu kapitālo remontu .Samaksāju Pus otru tūkstoti un pēc divām dienām aizdznu uz Avēniju kur par Tūkstoti uztaisīja pa īstam kapitālo remontu . VW centrā viņi bija tik izjaukuši un ar jaunām blīvēm salikuši atpakaļ. :evil:
Lietotāja avatars
Demonoid

Atbildēt ajms » 2007/Nov/11, 1:06

Demonoid rakstīja:VW centrs man arī LT 28 taisīja pus gadu kapitālo remontu .Samaksāju Pus otru tūkstoti un pēc divām dienām aizdznu uz Avēniju kur par Tūkstoti uztaisīja pa īstam kapitālo remontu . VW centrā viņi bija tik izjaukuši un ar jaunām blīvēm salikuši atpakaļ. :evil:

normaals cipars par pusotru gadu ,,ja nem veeraa 25Ls stundaa :D
joks...
centros pat meistars varbuut labs,,bet nosaka tur ne meistars kaa jaataisa...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt Demonoid » 2007/Nov/11, 1:12

ajms rakstīja:
Demonoid rakstīja:VW centrs man arī LT 28 taisīja pus gadu kapitālo remontu .Samaksāju Pus otru tūkstoti un pēc divām dienām aizdznu uz Avēniju kur par Tūkstoti uztaisīja pa īstam kapitālo remontu . VW centrā viņi bija tik izjaukuši un ar jaunām blīvēm salikuši atpakaļ. :evil:

normaals cipars par pusotru gadu ,,ja nem veeraa 25Ls stundaa :D
joks...
centros pat meistars varbuut labs,,bet nosaka tur ne meistars kaa jaataisa...

Nu tā ir tikai mana bēdīgā pieredze !!! :lol: Labi ka tā bija firmas mašīna :twisted:
Lietotāja avatars
Demonoid

Atbildēt ajms » 2007/Nov/11, 1:44

nu firmas var atlauties pa dargo...18% atpakalj,,,a pie normaaliem meistariem nebrauc,,tie straadaa bez papiiriem... 8)
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt Bulinsh » 2007/Nov/12, 0:57

Auto Īle & Herbst Siguldā
Lietotāja avatars
Bulinsh

Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

jaunas shaizes

Atbildēt yanis » 2007/Nov/12, 1:18

nja kautkas teica ka siguldaa jeedziigak - vells vinju zin...

pats ar esmu izbijis siguldietis,

bet nu jau man jaunas shaizes ar to passatu :evil:

-noseedinaaju akumulatoru pa dienu, peectam starteejot pazaudeeju pretizslidesanas sistemu - nesledzas ieksaa un taa dzelteana stuuriites lampina uz panela nedziest ara -
zajebis + un plus veel peec kaadu 15 minuushu briivgaitas darbinaashanas balti duumi saaka naakt kaukur no vadiitaaja puses aizmugureejaa ritena regiona - ap izpuuteeju ...

un kas ir tas piikstulis kautkur pie motora, vai motoraa :?: - shis ir otrais gadijums kad shis tur duuc, pirmoreiz kad ella bij zem liimenja - skiet ka vish beidz duukt kad motors puslidz atdzisis

riit aizbrauksim pie liepajas VW veciem - pastisies ka tie strada... man saap galva - tad jau uzdrukaashu riit kauko

karoche zajebala man taa mashiina .. es jutu ka ja nem b6 tad 2005 ir jaizsvitro no saraksta
Lietotāja avatars
yanis

Atbildēt androns » 2007/Nov/12, 1:22

pretizslīdēšanas sistēma iedegās, jo bija par mazu spriegums - nepietika volti un iemetās kļūda ....

vai viņa pati nodzisīs - nezinu :) laikam ka būs kādam jādzēš nost tā kļūda :)
Lietotāja avatars
androns

Atbildes: 10931
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

zobsiksnas maina

Atbildēt yanis » 2007/Nov/21, 3:28

taisniiba bij -
pati nodzisa kad pabraucu...

izraadaas man akumulators bij vainiigs - jaamaina, tads shvaks jau likaas

... kompis tur konstanti taas kluudas raxtiija del sprieguma trukuma - 10 lapas no diagnostikas sanaaca...
Lietotāja avatars
yanis

Re: zobsiksnas maina

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Nov/22, 1:44

yanis rakstīja:taisniiba bij -
pati nodzisa kad pabraucu...

izraadaas man akumulators bij vainiigs - jaamaina, tads shvaks jau likaas

... kompis tur konstanti taas kluudas raxtiija del sprieguma trukuma - 10 lapas no diagnostikas sanaaca...

No pazeminaata borta sprieguma 10 lpp ar kljuudaam vispaar ir diezgan nereaali dabuut (ja pienjem, ka kljuudu izdruka tiek veikta no jebkuras zinaamas diagnostikas programmas uz A4 formaata papiira) :shock:
A tas, ka reizee ar veesaaka laika iestaashanos akjis zobus paraada, tas ir tikai normaali :)
P.S. Droshiibas peec gan paarbaudi, kaa gjenis laadee :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru

Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Passat

Kas ir Pieslēdzies