VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Startup rādījumi.

Datordiagnostika

Startup rādījumi.

Viss kas saistīts ar VAG-COM, vadības bloku diagnostiku, parametru maiņu, pārprogrammēšanu.
Reklāma

Re: Startup rādījumi.

Atbildēt nakurilijs » 2013/Mar/18, 21:59

Kad motors piestartēts, slāpt tas vairs nenoslāpst, un izslēgt, pielaist var bez liekas griešanas tikko pielaistu pie jebkādiem mīnusiem.

Par to gaisu sistēmā: tā nevarētu būt tāda kā tekoša ūdens skaņa, kad tikko pielaists uzgāzējot nedaudz? Man tāda jokaina šad tad ir.

Degvielas filtrs mēnesi atpakaļ mainīts, pirms tam bija noname, tagad Mahle. Degviela no tanka, nekad neesmu lējis kreiso.
nakurilijs

Atbildes: 96
Pievienojies: 2012/Mar/25, 22:00
Braucu ar: administrators

Atbildēt viesis71 » 2013/Mar/18, 22:21

Tas labi ka nenoslapst.
Pastasti,intereses pec,ar pirmajaam forsunkaam,kuras tika nomainitas un to nomainito blivju, delj kuraam pacelaas ellas limrenis(no degvielas)-bija taa ka pec starta noslapa?
Tieshi kuraa vietaa taa tekosaa udens skana ir?
Manejam skana bija pie baakas,kad iesledzu aizdedzi.
Filtru nomainiji,bet kadas bija blivgumijas tam varstam/termostatam kuru uzmauc uz filtra?
Manejam bija ieplestas.Lidz ar to sistemaa tika gaiss.
Lietotāja avatars
viesis71

Atbildes: 116
Pievienojies: 2010/Nov/16, 21:09
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: 1.9tdi

Atbildēt nakurilijs » 2013/Mar/18, 22:31

Blīvgimijas bija ok tam filtra vārstam, bet nu jaunajam nāca līdzi, tās ar uzliku jauns līdz ar to.
Tekošā skaņa kaut kur no priekšas, grūti pateikt sēžot pie stūres. Citreiz pirms startē, pieņemu, ka degvielas sūknis, kad uzpumpē ir bik tāda švirkstoņa, nu maybe toč gaiss pieplūst. :( Laikam jāsaņemās gumijas caurules mainīt, kur var normālu nevis lētu komplektu dabūt vispār, tai skaitā pretvārstu?
Ar sprauslām bija tā, ka bija 2 labas un 2 sliktas, tika atrasts donors, visas 4 tika pārbaudītas sazin nezin kur nu Baltijā vispār ko tādu pārbauda un atzītas par labām.
Nu motors vispār sākumā bija ļoti čābīgs, izdeguši caurumi virzuļos, viens klanis klabēja pa kloķeni, turbīna psc utt... Tagad ir jauni virzuļi, gredzeni, tās labās sprauslas, kloķene nav jauna, bet ir lietota nenodilusi, jauni klaņi, kompensatori un atremontēta turbīna. kopš šīm izmaiņām pazuda jokainā klaboņa no motora- klanis, pielaižot vairs nenoslāpst, eļļas līmenis nesamazinās, lai gan biki pazūd, man gar eļļas ieliešanas blīvi vislaik sulo, hvz kā atrisināt... nepazūd daudz, es teiktu pārsimts g uz 10 000, bet tomēr kaitina, ka skatē tieši par to ielika 2, bet nu tā palaišana palika kāda ir, jauda mašīnai jaunu patīkama pēc neturbo dīzeļa, bet šitais sīkums kaitina. :(
nakurilijs

Atbildēt viesis71 » 2013/Mar/18, 22:48

Kad es veikalaa prasiju to varstu uz filtra,tad man atnesa to no plaukta.Es jau nezinu cik ilgi vins tur bija nostavejis,bet kartigi apskatot taa JAUNAA VARSTA GUMIJAS,vareja redzet ka vinas bija jau SAPLAISAJUSAS!!Tapec ne vienmer jauns nozimee labaaks :D
Nezinu par degvielas trubinaam neko :( ,bet ieteiktu parbaudit visus savienojumus degvielas sistemai.
Vai Tev si broblema ir visu laiku,gan vasaraa kad silts un ziemaa kad auksts?
Lietotāja avatars
viesis71

Atbildēt nakurilijs » 2013/Mar/18, 22:54

Nu šodien no rīta bija, bet pēc darba, kad saulīte iesildīja, nebija. Tā ir problēma pārsvarā ziemā, kad auto stāv virs 8h.

PS. Ar pretvārstu es biju dmājis pretvārstu uz pienākošā nevis figņu, kas uz filtra spraužās. Pa abratku tak gaisam nevajadzētu neko čakarēt, ne?
nakurilijs

Atbildēt viesis71 » 2013/Mar/18, 23:14

Pretvarsts-to es saprotu,vins ir aizejosajaa trubaa no filtra uz tandemsukni.Ja kas,tad tandemsuknim ar labak nomainit blivi.
Es runaju par to uzprauzamo uz filtra.Ja Tev vel vecais filtrs kautkur metajas,tad pameigini vinam izsukt gaisu pa aizejoso trubinu,vienlaikus aizspiezot ciet pieejoso trubinu un to uzsprauzamaa varsta caurumu.Pec tam atver uzsprauzamaa varsta caurumu un meigini atkal izsukt gaisu.Starpibai ir jabut :D.
Ja varstam gumijas ir sliktas tad gaisu rauj sistemaa ieksaa.
Es savu biju piesledzis pie kompja un kad dzinejs no rita darbojaas(tiesi vesaakaa laikaa),013 gr.vareja redzet kaa raadiijumi palielinaas,jo naaca gaiss.
Lietotāja avatars
viesis71

Atbildēt nakurilijs » 2013/Mar/20, 20:59

Nevaru sagaidīt Kaross secinājumus par bildēm...
nakurilijs

Atbildēt Kaross » 2013/Mar/21, 0:05

Neko daudz nepateikšu. Pēc 6.minūtes mērījumiem viss izskatās labi.
Nav tā, ka pirmās minūtes tie mērījumi baigi lēkā? Domāju līdz tai 6.minūtei nav īpašas jēgas no bildēm/mērījumiem. Jo ik sekundes korekcija var mainīties no ļoti labas līdz pilnīgi ne-labas.
Varbūt atceries kuros cilindros konkrēti bija kāda kompresija. Tas, protams, arī var ietekmēt.
Tā skaņa ko aprakstīji augstāk, ieslēdzot aizdedzi ir daudziem PD, arī pilnīgi labam auto bez problēmām.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross

Atbildes: 1306
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Atbildēt nakurilijs » 2013/Mar/21, 22:03

Ir tā, ka pirmās 5 bildes uzņēmu cik vien ātri var pēc kārtas at točpadu un paintu saglabāt skrēnšotus. Baigi lēkā mērījumi tikai pašā sākumā, pēc tam kā bildēs redzams pakāpeniski krītas. Pēc pirmajām 5 bildēm (nu kādas 2+ min jau paņēma kamēr sapeistoju) nākošo skrīnu taisīju uz apaļām 5 minūtēm. Par kompresijām, diemžēl, lapiņa izmesta, bet cik atceros vissūdīgākā bija 1. cilindrā tad 2. bija labāka, 3. bija 18,5 un 4. atkal sliktāk, bet ne tik, cik 1. Precīzus skaitļus visos gan neatceros.
nakurilijs

Atbildēt nakurilijs » 2013/Apr/06, 20:58

Nomainīju trubiņas no filtra līdz motoram, nomainīju vārstiņu uz filtra, degvielas pretvārsts bija labs, to nemainīju, tipa lec labāk.
Noņēmu ventilācijas trubu no ieplūdes, ieplūdes daļu noglušīju, indīgās gāzes pagaidām, kamēr neesmu uztaisījis seperātoru nolaižu zem mašīnas.
Uzlabojumi, vismaz pie -3 lec tā teikt no pus apgrieziena, tā kā gribēju, zilie dūmi teju nav, apgriezienu raustīšanās gan ir palikusi, bet kopumā sajūtas krietni labākas, laikam tā eļļas noplūde pa ventilāciju ir slikta lieta ieplūdē. Drīzumā izmazgāšu InterCooleri un visas gaisa trubas no eļļas, jo bik vēl zialis dūms kopā ar balto ir pie palaišanas. Trubas pie EGR diezgan eļļainas.
Jautājums par to ventilāciju, man diezgan smuks gāzu mākonis itsevišķi siltam motoram nāk ārā- tas normāli? Cik ļoti tur drīkst kaut kas nākt ārā? Tas no iztvaikošanas vai arī kaut kur izplūdes gāzes var tikt ārā?
nakurilijs

Iepriekšējais

Atgriezties uz Datordiagnostika

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis