VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko es izdarīju / salaboju savam Sharanam

Citi VW modeļi

Ko es izdarīju / salaboju savam Sharanam

Touareg, Eos, Touran, Sharan, Caddy, Caravella, Transporter, LT, Phaeton u.t.t.
Reklāma

Atbildēt Sayed » 2009/Nov/23, 21:56

Šodien mans šarāniņš tika pie čipiņa :) pavisam cita elpa :)
Lietotāja avatars
Sayed

Atbildes: 912
Pievienojies: 2004/Feb/26, 5:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Ar Prātu

Atbildēt Sayed » 2009/Nov/25, 15:38

Pa ilgiem laikiem beidzot šarāniņš nomazgāts un var redzēt patieso auto krāsu :D
Lietotāja avatars
Sayed

Atbildēt Kertais » 2009/Dec/06, 20:34

Piedošanu, ka nebiju pats kādu brīdi forumā, sakarā ar neta neesamību.

Pa šo brīdi:
saliktas šofera durvis, iestūķēts loga paceļamais/nolaižamais mehānisms (piedošanu, ka nav bildes - nebija uzlādētas baterijas ziepju traukam)
iepirkti papildus 2 beņķi, lai būtu pilns komplekts,
nomainīta eļļa (United oils magnum optimum),
no handlera iepirkti un uzstādīti eļļas, salona un gaisa filtri.
šofera pusē nomainīta miglinieka lampiņa

Trešdien jādabon slimības lapa - skaidrs ir viens - priekšā labā pusē kaut kas grab, noteikti ka kāda no gumijām, bet to lai man apskatē pasaka.
Lietotāja avatars
Kertais

Atbildes: 384
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Tukums
Braucu ar: VW SHARAN
Dzinējs: 2.0 ADY

Atbildēt Kertais » 2009/Dec/09, 21:13

Nedabūju slimības lapu - sev par brīnumu izgāju apskati uz pirmo. Īpatnēja skaņa no priekšējās blakussēdētāja puses izrādījās radzes (mistiski šofera pusē ritenim nebija vispār radzes palikušās)
Lietotāja avatars
Kertais

Atbildēt Wikings » 2009/Dec/09, 23:05

Kertais rakstīja:Nedabūju slimības lapu - sev par brīnumu izgāju apskati uz pirmo. Īpatnēja skaņa no priekšējās blakussēdētāja puses izrādījās radzes (mistiski šofera pusē ritenim nebija vispār radzes palikušās)

TA gaaji Tukumaa?
Wikings

Atbildes: 486
Pievienojies: 2006/Mai/19, 13:28

Atbildēt Kertais » 2009/Dec/09, 23:15

Jaa
Lietotāja avatars
Kertais

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/01, 17:03

Sveiki visi!
Nja,par apskati Sharim nevar sudzeties,jau divus gadus pec kartas esmu izgajis uz pirmo.
Labs auto!!!
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildes: 393
Pievienojies: 2010/Mar/01, 16:57
Atrašanās vieta: Talsu novads
Braucu ar: Audi A6C6 Avant manual
Dzinējs: 3.0TDI ASB

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 10:35

Te biki nomainīju zaļo apgaismojumu pret sarkano,process gan nav bildēts,bet rezultāts ir šāds-nezinu vai att. rādīsies,tapē riskēju:)
Attēls

Attēls
Pēdējo reizi labojis Mariss - 2011/Mai/12, 11:06, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 10:41

bik palaboju.
Pēdējo reizi labojis Mariss - 2011/Mai/12, 11:07, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildēt Mudvayne » 2010/Mar/08, 11:30

Mariss rakstīja:Tomēr jau nevar redzēt. Kā lai ielieku bildes???

:arrow: http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?t=7367
Lietotāja avatars
Mudvayne

Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 12:11

kvalitāte fotkām nekāda-fočēts ar mob.
Pēdējo reizi labojis Mariss - 2011/Mai/12, 11:08, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 12:20

Izdevās!
Paldies Mudvayne !!!
Nu tā tas izskatās!
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildēt Sayed » 2010/Mar/08, 12:25

Padalies vairāk ar info par maiņas procesu, man ar līdzīga doma ir par cik puse apgaismojuma tāpat nedeg :D
Lietotāja avatars
Sayed

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 14:51

Doma jau sen tāda bija,par cik īpašumā bija Audi A8,pēcāk A6 un tiem jau protams sarkanais apgaismojums,kas man ļoti patīk.
Tad nu 5.martā vakarā sāku-izņēmu(skrūves ir zvaigznīšveida,ja nemaldos,tad T9) spidometru,visu pilnībā izjaucu ,ļoti der iegaumēt,kādi rādītāji ir teiksim braucot ar 4 ātrumu,kāds ir spidometra rādījums,atzīmēt arī t' dačiku,kādā stāvoklī atrodas,kad tiko iedarbināts motors nu viss ir jāatzīmē,jāpieraksta,jo man tagad nerāda īsti pareizi ātrumu,bet tas laika jautājums. It kā atzīmēju ar krāsas pilieniņu uz asīti bultiņai,bet ar to izrādās par maz un citu variantu uz ātro nespēju izdomāt,bet nu kā ir,tā ir-viss jau jaucas vnk.-tiekam līdz ripām(ne īsti ripas),kas pielīmētas pie caurspīdīgās plastamas ar abpusējo līmlentu,tad ņemam nost bultiņas(varbūt kādam citam ir kas labāks,ko ieteikt par atzīmēšanu) un tad jau virsmu,kur virsū visas iedaļas. Krāsas kārta ir no abām pusēm,virspusē ir iedaļas,bet apakšpusē krāsas kārtas,kuras tad nu ir jākasa katra atsevišķi nost,bet aizrauties ar nedrīkst-nokasa tikai balto un zaļo slāni(kasīju ar tapešu nazi),bet ja gadās par daudz,tad ar melno marķieri aizkrāso ciet,es pārbaudīju liekot pie ieslēgtas griestu lampas. Kad tas izdarīts,tad visu lieko nomazgā ar švami un siltu ūdeni(visu drazu nost vairs nevar dabūt),lai būtu sarkanais fons,nopirku mapīti,sarkanā krāsā,kurā liek pavadzīmes,no tā izgriezu pēc tās pašas formas un liku klāt,tad uzlipināju atpakaļ uz caurspīdīgās virsmas,nu tāds tas process,kas ievilkās līdz 4 rītā! :)
Varbūt,ka visu neesmu pieminējis,bet tad jau pēcāk uzrakstīšu!
Vēl doma salikt diodes pie gaisa izplūdes kanāliem,durvju rokturos,un vēl -tad jau izdomāšu,nākamaos procesus iebildēšu!
Ceru ka noderēja kādam un lai veicas!!!
Lietotāja avatars
Mariss

Atbildēt Mariss » 2010/Mar/08, 16:18

Mariss rakstīja:Doma jau sen tāda bija,par cik īpašumā bija Audi A8,pēcāk A6 un tiem jau protams sarkanais apgaismojums,kas man ļoti patīk.
Tad nu 5.martā vakarā sāku-izņēmu(skrūves ir zvaigznīšveida,ja nemaldos,tad T9) spidometru,visu pilnībā izjaucu ,ļoti der iegaumēt,kādi rādītāji ir teiksim braucot ar 4 ātrumu,kāds ir spidometra rādījums,atzīmēt arī t' dačiku,kādā stāvoklī atrodas,kad tiko iedarbināts motors nu viss ir jāatzīmē,jāpieraksta,jo man tagad nerāda īsti pareizi ātrumu,bet tas laika jautājums. It kā atzīmēju ar krāsas pilieniņu uz asīti bultiņai,bet ar to izrādās par maz un citu variantu uz ātro nespēju izdomāt,bet nu kā ir,tā ir-viss jau jaucas vnk.-tiekam līdz ripām(ne īsti ripas),kas pielīmētas pie caurspīdīgās plastamas ar abpusējo līmlentu,tad ņemam nost bultiņas(varbūt kādam citam ir kas labāks,ko ieteikt par atzīmēšanu) un tad jau virsmu,kur virsū visas iedaļas. Krāsas kārta ir no abām pusēm,virspusē ir iedaļas,bet apakšpusē krāsas kārtas,kuras tad nu ir jākasa katra atsevišķi nost,bet aizrauties ar nedrīkst-nokasa tikai balto un zaļo slāni(kasīju ar tapešu nazi),bet ja gadās par daudz,tad ar melno marķieri aizkrāso ciet,es pārbaudīju liekot pie ieslēgtas griestu lampas. Kad tas izdarīts,tad visu lieko nomazgā ar švami un siltu ūdeni(visu drazu nost vairs nevar dabūt),lai būtu sarkanais fons,nopirku mapīti,sarkanā krāsā,kurā liek pavadzīmes,no tā izgriezu pēc tās pašas formas un liku klāt,tad uzlipināju atpakaļ uz caurspīdīgās virsmas,nu tāds tas process,kas ievilkās līdz 4 rītā! :)
Varbūt,ka visu neesmu pieminējis,bet tad jau pēcāk uzrakstīšu!
Vēl doma salikt diodes pie gaisa izplūdes kanāliem,durvju rokturos,un vēl -tad jau izdomāšu,nākamaos procesus iebildēšu!
Ceru ka noderēja kādam un lai veicas!!!

Piemirsu par displejiem,tiem skrūvesarī zvaigznīštipa,bet tās ir vēl mazākas un atlēdziņas man nebija,talkā ņēmu metāla zāģa asmeni un iezāģēju vietu plakanajam skrūvgriezim. Displejiem zaļo kārtu notīrīju ar attaukotāju(kkas līdzīgs acetonam),izgriezu šablonu no sarkanā materiāla pēc displeja izmēriem un saliku atpakaļ. Tajā vietā.kur ir kontrollampiņas,ir Sharan tāds kā zīm.,tas arī tika nokasīts ar nazi un izgriezts šablons.
Nu gan laikam viss!!! :)
Lietotāja avatars
Mariss

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Citi VW modeļi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi