VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - MK3 2.9 vr6

Dzinēja tūnings

MK3 2.9 vr6

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma

Atbildēt ajms » 2008/Feb/25, 20:56

JAU SAMEKLEEJU KATALOGAA SK. AUGSTAAK...

TATAD VIIRUSAM VAJAG 82 MM
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildes: 15299
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Viirus » 2008/Feb/26, 1:11

Bljin d...aa :twisted: :twisted: Shodien liekot iekshaa virzuli, izlauzaam mazu gabalinjnu otrajam gredzenam, labi kad pamaniijaam liciigi!Bljin kaut kaad sviets ir at to gredzena saspiedeeju, to vajag kjiibu, jo virzulis liekas iekshaa skjiibi, bljin nojaajamies nejeegaa,kaaa rezultaataa shodien japasuuta veelviens komplekts vienam virzulim un jaameegjina izrakt kaut kur taadu savilceeju, nav ne jausamas kam vispar taads vareetu buut! Bljin!
Ielikaam klokji iekshaa bez probleemaam viss griezhaas chiki briki! :) :) :) Onkolji briiniijaas,kaa tik preciizi vaareeja izsliipeet un izhoneet cilindrus, ieliekot iekshaa gredzenus un ar shupu paameerot ir vienkaarshi IDEAAALII!!! 8)
Riiitaa vareessim chaakareeties taalaak, jaauztaisa vai jaadabuu tas savilceejs un jaameegjin lik iekshaa paareejos virzuljus! :roll:
Ielikam prikola pec jauno gredzenu iekshaa vecajaa 2.9 blokaa izdilums bija nenormaali liels!
Ps. Man taa liekaas, ka visi gredzenu paarstaavnieki riigaa zina,ka es meklee gredzenus prieksh 2.9 :D :D :D :D :D
Nu Taa vish I .........
BMW F01 3.0D M-sport power + stage1 ~310hp
Piedāvāju elektronikas diagnostiku un remontu + individuālus risinājumus. Chiptunings, EGR, DPF atslēgšana, kā arī citi risinājumi. Gāzes iekārtas regulēšana, remonts un rezerves daļas.
Lietotāja avatars
Viirus

Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 1:30

otrs gredzens miil taa sapliist,jo vinam ir kante asa,nav noapalota un pats gredzens trausls,,,,vajag nopirkt Baltic auto part spec savilceeju,,maksaa ap 5Ls,,,kaadreiz taisiiju no skaarda un tureeju ar flakeneem,,,un leenaam ar aamura kaatu dzinu iekssaa,bet viss kaartiigi jaasaello
VEEL...taa gilzas mala ir asa,,vajadzeeja mazliet nossaabereet kanti,,,apalaaku,,,tad tas gredzens ies iekss vieglaak,,,...itseviskji ja bloks liidzinaats,,,bet stock ari ir asa
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt Viirus » 2008/Feb/26, 1:36

ajms rakstīja:otrs gredzens miil taa sapliist,jo vinam ir kante asa,nav noapalota un pats gredzens trausls,,,,vajag nopirkt Baltic auto part spec savilceeju,,maksaa ap 5Ls,,,kaadreiz taisiiju no skaarda un tureeju ar flakeneem,,,un leenaam ar aamura kaatu dzinu iekssaa,bet viss kaartiigi jaasaello
VEEL...taa gilzas mala ir asa,,vajadzeeja mazliet nossaabereet kanti,,,apalaaku,,,tad tas gredzens ies iekss vieglaak,,,...itseviskji ja bloks liidzinaats,,,bet stock ari ir asa

Taisnais savilceejss jau man ir, riitaa buus jaaizlaizh liidz bodei moshka tochna var nopirkt!Nja uz Riigu jau nobraukshu deelj viena savilceeja, iedooshu riitaa virpotaajam, tam baigi izdodaas visa shitaaa padariishana mosha shis panjems un uztaisis pa vienu Litru baltaas dziras! :D :D :D Meess tur meegjinaajaam lociit kaut ko, tad konstateejaam,ka nav blekju skjeeres un nevareejam ieshkjiibi nogriest,karoche neizdevaas! :dontknow: :error:
Nu Taa vish I .........
Piedāvāju elektronikas diagnostiku un remontu + individuālus risinājumus. Chiptunings, EGR, DPF atslēgšana, kā arī citi risinājumi. Gāzes iekārtas regulēšana, remonts un rezerves daļas.
Lietotāja avatars
Viirus

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 1:40

moss juusu bodees kaut kur ir,,,moss ir kaads paziistams motorists,,,Krasotajam nav???
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt Viirus » 2008/Feb/26, 1:47

ajms rakstīja:moss juusu bodees kaut kur ir,,,moss ir kaads paziistams motorists,,,Krasotajam nav???

Kur ta shamais raus, vieniigais varu no vinja kraasas pistoli dabuut, bet ko es ar to iesaakshu!Nuu mums motoristi ir ar kaads barinjsh, bet ne viens nav kraameejies ar 2.8 unn 2.9 visiem bail iznjemot muus divus, Vofchiku ar corrado un mani! Jaapajautaa riitaa Vofchikam, shamais jau jauca aaraa saveeju,kaut kaa jau tos virzuljus atpakalj vinjsh atlika! :roll:
Hhehe, labi kad atcereejos :D
Nu Taa vish I .........
Lietotāja avatars
Viirus

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 1:51

tas savilceejs jau ir visiem domaats,,jebkuram diametram,,,
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt Viirus » 2008/Feb/26, 1:54

ajms rakstīja:tas savilceejs jau ir visiem domaats,,jebkuram diametram,,,

DIametrss, ta diametrs, bet man vinju vajag ar skjibu malu, jo man virzulis liekaas ieksshaa ssliipi, bet galva ta ir taisna, vienu gredzna pusi varu nossegt ar ssavilceju, bet otru nevar!!Nuu padomaa logjiski :D :D :occasion:
Nu Taa vish I .........
Lietotāja avatars
Viirus

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 2:07

vajadzeeja nosliipeet taisnu galvu:D,,jokss,,,

mjaaaa,,,tad kautko vajag graiziit no skaarda,,,
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt AndrisV » 2008/Feb/26, 12:56

Motoru vajag normālu ielikt :D :D :D
Lietotāja avatars
AndrisV

Atbildes: 111
Pievienojies: 2004/Mai/26, 0:35
Atrašanās vieta: Kredītžurku zeme

Atbildēt Xplod » 2008/Feb/26, 13:46

AndrisV rakstīja:Motoru vajag normālu ielikt :D :D :D

kas vainas motoram :hit1: man ar bij VR6 tikai 2.8 griezaas labi , mm un taa skanja :twisted:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod

Atbildes: 4151
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt Viirus » 2008/Feb/26, 22:07

Shodien virzulji tika slikti iekshaa ar rokaam, nochakareejaamies ar vienu specu gandriiz divas stundas!Biju aizbraucis liidz Vofchikam kuram ir 2.8 vr6 turbo motors un shis rii teic,k esot gredzenus liciis ar rokaam,jo tik preciizu savilceeju uztaisiit nebija reaali! :)
Vinjsh man piedaavaja sho to EKskluziivu prieksh vr6 nu ja es to uzliks virsuu tad nu buus TAADS SPRIDZEKLIS,KA TIK TURATIES!Bet tad bus ar steigu jaameklee vai jaabuuvee syncro! :) VARBUUT kaads jau nojaush par ko iet runa un tas ir par ljoti reaali + veel buus MS un tad varees sareguleet,kaaa vien vajag! 8)
Riit stelles visu paareejo taalaak, veel spararats jaaizved onkoljiem,lai atvieglina un nobalansee!
Tagats ir iistais mirklis domaat par vienu projektu,kameer nav uzlikta virsuu galva! 8) 8) 8) :shock:
Nu Taa vish I .........
Lietotāja avatars
Viirus

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 22:52

Viirus rakstīja:Shodien virzulji tika slikti iekshaa ar rokaam, nochakareejaamies ar vienu specu gandriiz divas stundas!Biju aizbraucis liidz Vofchikam kuram ir 2.8 vr6 turbo motors un shis rii teic,k esot gredzenus liciis ar rokaam,jo tik preciizu savilceeju uztaisiit nebija reaali! :)
Vinjsh man piedaavaja sho to EKskluziivu prieksh vr6 nu ja es to uzliks virsuu tad nu buus TAADS SPRIDZEKLIS,KA TIK TURATIES!Bet tad bus ar steigu jaameklee vai jaabuuvee syncro! :) VARBUUT kaads jau nojaush par ko iet runa un tas ir par ljoti reaali + veel buus MS un tad varees sareguleet,kaaa vien vajag! 8)
Riit stelles visu paareejo taalaak, veel spararats jaaizved onkoljiem,lai atvieglina un nobalansee!
Tagats ir iistais mirklis domaat par vienu projektu,kameer nav uzlikta virsuu galva! 8) 8) 8) :shock:

es jau nu spara ratu nevieglinaatu,,,var iebraukt auzaas,,,es teoriju nestaastiissu bet taa ir,,,neaiztiec neko,,,atstaaj klokeni ,spararatu kaa ir,,,
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt ajms » 2008/Feb/26, 22:55

Viirus rakstīja:Shodien virzulji tika slikti iekshaa ar rokaam, nochakareejaamies ar vienu specu gandriiz divas stundas!Biju aizbraucis liidz Vofchikam kuram ir 2.8 vr6 turbo motors un shis rii teic,k esot gredzenus liciis ar rokaam,jo tik preciizu savilceeju uztaisiit nebija reaali! :)

es jau nu spara ratu nevieglinaatu,,,var iebraukt auzaas,,,es teoriju nestaastiissu bet taa ir,,,neaiztiec neko,,,atstaaj klokeni ,spararatu kaa ir,,,
labaak nobalansee klokeni,,,
bet kopaa ar spararatu un kurvi,,,
nu kas balansee tie zina,,,tad redzeesi kaads standartam buus disbalanss :shock:
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildēt sarkans » 2008/Feb/27, 4:44

ajms rakstīja:es jau nu spara ratu nevieglinaatu,,,var iebraukt auzaas,,,es teoriju nestaastiissu bet taa ir,,,neaiztiec neko,,,atstaaj klokeni ,spararatu kaa ir,,,
labaak nobalansee klokeni,,,
bet kopaa ar spararatu un kurvi,,,
nu kas balansee tie zina,,,tad redzeesi kaads standartam buus disbalanss :shock:

Viirus mums izturiigs viirs arii to kļūmi uz SAVAS ādas gribēs izjust !!! 8)
Lietotāja avatars
sarkans

Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi