VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jautājumi / Atbildes Vl

Tas kas nepalien zem citām kategorijām

Jautājumi / Atbildes Vl

Nu ja galīgi nevari atrast tēmu, tad liec to šeit
Reklāma

Re: Jautājumi / Atbildes Vl

Atbildēt raimiz » 2017/Dec/02, 9:02

raimiz rakstīja:Pasat b5 orginalais xenons ar hella blokiem, pēdējās dienās no rīta slēdzot gaismas viens lukturis nozibsnī un viss, pec kadas otras vai trešās ieslēgšanas tik iedegas. Siltam viss notiek ar pirmo reizi. Spuldzes jaunas ieliku, ar vecajam tas pats bija. Ir kadas idejas? Pirmā doma, kontakts kaut kur slikts, un strāva nepietiek lai to spuldzi startētu, bet kāpēc tikai aukstam?

Vakar noņēmu bloku, izjaucu, nu iekšā viss kā jauns, ūdens nav tur bijis, pārskatīju visus shtekerus, ar neko sliktu it kā nepamaniju, uz pašas spuldzes tas stekeris mazliet vaļīgs likas, palocīju lai stingrāk piespiež, un samainiju blokus ar pusēm, ja problēma parādīsies otrā pusē, tātad bloks vainīgs, ja tajā pat pusē paliks, tatad vaina vados. Bet par prieku man, šorīt viss ar pirmo reizi ieslēdzās, cerams ka tiku galā ar šo problēmu un vaina būs bijusi kādā štekerī.
raimiz

Atbildes: 454
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Atbildēt iv4o » 2017/Dec/04, 10:01

Labrits :)

Nonemu akumulators lai uzladetu , pec uzlieku atpakal un tagad masina negribi lec no 1 reizi. Griezu atslegu , masina iedabinaies un izsledzas uzreiz it ka imobilazers ir aktivizets , bet uz panela nerada. Meginu iedarbinat 2 reizi un viss ok. Ta jau 2 reizes pec kartas(vairak reizes nesmu braucejs ar auto :) ) , pirms akumulators ladesana ta nebija !

Idejas?
http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?f=9&t=23731&start=540#p573595
iv4o

Atbildes: 737
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Atbildēt mist » 2017/Dec/05, 0:03

iv4o rakstīja:Labrits :)

Nonemu akumulators lai uzladetu , pec uzlieku atpakal un tagad masina negribi lec no 1 reizi. Griezu atslegu , masina iedabinaies un izsledzas uzreiz it ka imobilazers ir aktivizets , bet uz panela nerada. Meginu iedarbinat 2 reizi un viss ok. Ta jau 2 reizes pec kartas(vairak reizes nesmu braucejs ar auto :) ) , pirms akumulators ladesana ta nebija !

Idejas?

Man pa retam ar tā ir ka pielec un noslāpst it kā immo, bet atslēdziņā neiedegas... :roll:
mist

Atbildes: 1460
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Atbildēt wrxlv » 2017/Dec/11, 22:43

Sveiki!
Runa iet par ja tā viņu sauc air bega lentas sensors ,kas nosaka stūres leņķi
lieta tāda kad man ir ar kodu 1j0959654j un es nezinu vai der arī ar citu kodu piemēram 1J0959653b arī no golf 4 korpus man ir savādāks ,bet varbūt vīnš jaucās nez? vai kāds ir ko tādu mainijis? :roll:
Lietotāja avatars
wrxlv

Atbildes: 494
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

Atbildēt ajms » 2017/Dec/11, 23:33

wrxlv rakstīja:Sveiki!
Runa iet par ja tā viņu sauc air bega lentas sensors ,kas nosaka stūres leņķi
lieta tāda kad man ir ar kodu 1j0959654j un es nezinu vai der arī ar citu kodu piemēram 1J0959653b arī no golf 4 korpus man ir savādāks ,bet varbūt vīnš jaucās nez? vai kāds ir ko tādu mainijis? :roll:

Meklē tādu kodu ,kāds ir vajadzīgs.Nevajag neko jaukt.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
www.ajmotorsports.lv t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv
https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/?ref=hl
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs

Atbildes: 15158
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Iepriekšējais

Atgriezties uz Tas kas nepalien zem citām kategorijām