VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kas mēs esam ? un ko šeit daram ?

Par VWmotion.lv forumu

Kas mēs esam ? un ko šeit daram ?

Viss par kopienu, forumu, tā vēsturi kā arī atsauksmes un ierosinājumi
Reklāma
 

Kas mēs esam ? un ko šeit daram ?

Atbildēt type44 » 2004/Jan/05, 16:34

Sveiki visapkārt !

šis ir forums, kas paredzēts TIKAI UN VIENĪGI VW entuziastiem.

Runājam par visu, kas saistīts ar šo auto.
-tūnings,
-stailings,
-remonti,
-uzlabojumi

Es ceru, ka šis forums Jums patiks!
Lietotāja avatars
type44
 
Atbildes: 176
Pievienojies: 2004/Jan/05, 15:32

Atbildēt Storms » 2007/Nov/02, 17:36

Vēsturisks topiks un vēsturisks posts. PIRMAIS topiks šajā forumā ar pirmo postu tajā. Labu laiku nekāda "oficiāla apdeita" šeit nav bijis un nu centīšos laboties - iepostēšu fragmentu no mūsu kluba apraksta, kas tika sarakstīts 2007.gada vasarā vienam ļoti nopietnam pasākumam:
2004.gada 5.janvārī vienam datoriķim ienāca prātā izveidot forumu VW automašīnu lietotājiem. Šajā datumā forumā parādījās pirmais posts ar ko viss arī sākās.
Jau sākotnēji viss notika pēc demokrātijas principa - nosaukums tika izgudrots un izvēlēts kopīgiem spēkiem 20.janvārī, pēc kā arī radās ideja dibināt autoklubu un 31.janvārī notika pirmā sapulce. Par godu kluba dzimšanai, mēnesi vēlāk, tika noorganizēts pasākums ledus trasē ar veiklības braucieniem. Tā arī kļuva par kluba pirmo tradīciju - katru gadu javnārī vai februārī vienā sestdienā noīrējam ledus trasi un organizējam veiklības braucienus.
2004.gadā Latvijas tīklā vienīgais VW klubs bija "VW Club". Šī kluba forumā pamatā dominēja krievu valoda un izveidots tas bija Volksauto autocentra paspārnē. Tādēļ jaunizveidotais VWmotion ātri guva atsaucību no latviski runājošās publikas puses. Iespējams, ka tieši dažādā publika ir par iemeslu tam, ka starp abiem klubiem atklātas konkurences nav. Par cik tīklā krievu valodā (Krievijas tīkls) ir pieejama pietiekoši daudz tehniskas informācijas, tad VW Club forumā tās bija ļoti maz. VWmotion forumā savukārt sāka uzkrāties tieši tehniska informācija un pieredzes apmaiņa latviešu valodā. Būtiska bija arī sabiedrība - cilvēki ar kopējām interesēm ar kuriem ir interesanti pavadīt laiku tikšanās reizēs.

2005.gadā VWmotion forumā turpināja uzkrāties lietotāju pieredze, kas piesaistīja arvien vairāk cilvēku. Ziemas pasākums ledus trasē jau pulcēja vairākus desmitus dalībnieku. Klubs bija pietreicis sevi pasaulei un to sāka jau atpazīt. Reklāmas pasākumi - informācijas sniegšana citos forumos atsaucoties uz VWmotion, uzlīmes uz auto un piektdienas vakaru pulcēšanās pie Spices. Baltic Auto Tuning Show 2005 VWmotion biedra Golf 3 guva uzvaru nominācijā "Labākais VW tunings" un nonāca žurnāla Forsāža redzeslokā, kas arī bija pirmā publikācija presē. Gada beigās šis pats Golf 3 iekļuva Forsāžas kalendārā 2006.gadam. Pateicoties ļoti veiksmīgiem un atraktīviem startiem dažādās auto klubu spēlēs - 2006.gada pēdējā Forsāžas numurā bija raksts par klubu, 2 raksti par kluba biedru auto, un vēl 3 raksti ar VWmotion "galvenajās lomās" - no kuriem 2 bija par mūsu komandas uzvaru pirmajās auto klubu sporta spēlēs, ko organizēja Forsāža, un uzvara boulinga turnīrā auto klubiem ko organizēja Mazda klubs. Žurnāla BOOT.lv oktobra numurā raksts par kluba biedra Golf 3 ar iebūvētu datoru, un šī paša mēneša Krievijas žurnālā "Tjuning Avtomobilei" raksts par Scirocco kurš pieder ar klubu cieši saistītam cilvēkam (foruma lietotājs, bet no biedra statusa atteicās, jo vada savu Scirocco klubu). Pēc šāda uzvaras gājiena bija grūti atrast kādu automīli, kas vēl nebūtu dzirdējis par VWmotion...

2006.gads sākās ar ļoti veiksmīgi noorganizētu pasākumu ledus trasē ar kluba karoga iesvētīšanu, kurš piesaistīja vēl vairāk dalībnieku. Kluba popularitāte strauji pieauga. Serverim sākās grūtības ar slodzi un kluba mājas lapa joprojām atradās ne kluba pārziņā. Kopīgiem spēkiem tika sarūpēts savs atsevišķs serveris uz kuru tika pārcelta kluba mājas lapa. Ar šo brīdi paši varējām veikt izmaiņas tajā. Sākas jaunā portāla ideju ģenerēšana.
Martā dalība autoklubu kartinga čempionātā godalgotas vietas nenesa, bet Forsāžas reportāžā gan minēti tikām.
Aprīlī, pirms lieldienām, kluba biedri ar kluba auto (90.gada Passat Variant 1.8 mono) 9 dienas apceļoja Eiropu. Pirmā pieturvieta uz 2 dienām bija Volfsburga - VW muzejs, Autostadt, rūpnīca. Uz Pasātu dzimteni, Emdenas VW rūpnīcu, nokavējām pāris stundas - līdz nākamajai apmeklētāju dienai gaidīt nevarējām. Tālākais ceļš caur Luksemburgu, Franciju uz Sinšeimas autošovu Car&Sound 2006. 5000 km ar 16 gadus vecu VW paveikti bez starpgadījumiem.
Tika noorganizēts pirmais pavasara pasākums - brauciens pa Kurzemi. Pasākums pulcēja pāri par 40 cilvēkiem.
Neizpalika arī ikgadējā dalība auto klubu sporta spēlēs un boulinga turnīrā ar sekojošu kluba pieminēšanu Forsāžas reportāžās. Esam arī Forsāžas 2007. gada kalendārā (Golf V un Lupo by ABT).
2006.gada vasarā tika izveidota kluba valde no 5 kluba biedriem. Sākās darbs pie foruma lietošanas noteikumu pārstrādāšanas, kluba biedru uzņemšanas noteikumu pārstrādāšanas un kluba statūtu izveidošanai lai to varētu reģistrēt kā oficiālu sabiedrisko organizāciju. Pirmie mēģinājumi uzsākt sadarbību ar kompānijām.

2007.gads - esam pārāk lieli lai paliktu mazi. Strauja attīstība un lielas pārmaiņas ir neizbēgamas...


Papildus tam, šovasar oficiāli tika paplašināts forums iekļaujot tajā citas V.A.G. izplatītākās auto markas - http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?t=7803

Šo gadu laikā ir izstrādāti, pārstrādāti un neskaitāmas reizes papildināti:
Foruma lietošanas noteikumi - http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?t=366
Kluba biedru uzņemšanas noteikumi - http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?t=7291
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Par VWmotion.lv forumu

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi