VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Motora siksnas maina

VW Golf

Motora siksnas maina

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma

Motora siksnas maina

Atbildēt Nik » 2006/Mai/02, 21:10

Sveiki visiem!!!Man ir jautajums,man vajag nomainit motoram siksknu,bet es gribetu uzzinat kur es to varetu kvalitativi un letak izdarit.Man ir golfs 3,benzins.Es vienkarsi pagaidam neorentejos autoservisos,var but kads var ieteikt labu servisu?
Paldies!
Nik

Atbildes: 8
Pievienojies: 2006/Mai/02, 21:06
Atrašanās vieta: Riga

Re: Motora siksnas maina

Atbildēt marle » 2006/Mai/02, 21:12

Nik rakstīja:Sveiki visiem!!!Man ir jautajums,man vajag nomainit motoram siksknu,bet es gribetu uzzinat kur es to varetu kvalitativi un letak izdarit.Man ir golfs 3,benzins.Es vienkarsi pagaidam neorentejos autoservisos,var but kads var ieteikt labu servisu?
Paldies!

Motoram ir vairaakas siksnas,uzraksti vismaz kuru gribi mainiit.
Lietotāja avatars
marle

Atbildes: 757
Pievienojies: 2005/Jan/10, 19:31
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Hondu

Atbildēt Nik » 2006/Mai/02, 21:24

marle rakstīja:
Nik rakstīja:Sveiki visiem!!!Man ir jautajums,man vajag nomainit motoram siksknu,bet es gribetu uzzinat kur es to varetu kvalitativi un letak izdarit.Man ir golfs 3,benzins.Es vienkarsi pagaidam neorentejos autoservisos,var but kads var ieteikt labu servisu?
Paldies!

Atbilde: Es nazinu ka latviski saucas,bet krieviski vins saucas zubcatij remenj.Man pateica,ka vinu labak nomainit,jo ta bus drosak.
Nik

Atbildēt marle » 2006/Mai/02, 21:32

Nik rakstīja:
marle rakstīja:
Paldies!

Atbilde: Es nazinu ka latviski saucas,bet krieviski vins saucas zubcatij remenj.Man pateica,ka vinu labak nomainit,jo ta bus drosak.

Nu ja autins tikko nopirkts, tad gan labaak nomainiit.Es sev mainiiju ieks volksauto,samaksaaju 15Ls,vairaak gan tur nebraukshu(domaaju tieshi servisu)
Lietotāja avatars
marle

Atbildes: 757
Pievienojies: 2005/Jan/10, 19:31
Braucu ar: Hondu

Atbildēt vaireens » 2006/Mai/02, 21:33

Nik rakstīja:
marle rakstīja:
Paldies!

latviski būs zobsiksna 8) , laikam pirmo dienu brauc ar mašīnu :?
Lietotāja avatars
vaireens

Atbildes: 221
Pievienojies: 2006/Apr/05, 13:21
Atrašanās vieta: Rīga,purvciems

Atbildēt Vincents » 2006/Mai/02, 21:35

Tu noteikti nomaini arī visas pārējās siksnas pie reizeis un tad būsi drošs, ka šī lieta ir skārtota! ;)
Lietotāja avatars
Vincents

Atbildes: 3741
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Atrašanās vieta: Jūrmala - Rīga
Braucu ar: CC
Dzinējs: TDI 170

Atbildēt Nik » 2006/Mai/02, 22:52

Vincents rakstīja:Tu noteikti nomaini arī visas pārējās siksnas pie reizeis un tad būsi drošs, ka šī lieta ir skārtota! ;)

nomainit es nomainitu,bet gribetos lai ieteiktu kadu labu servisu.
Nik

Atbildēt Storms » 2006/Mai/02, 23:26

Nik rakstīja:
Vincents rakstīja:Tu noteikti nomaini arī visas pārējās siksnas pie reizeis un tad būsi drošs, ka šī lieta ir skārtota! ;)

9730304 Edgars. Strādā jamais aiz Krasta ielas DEPO, blakus Sporta pilij ir SOS benzīntanks un autoserviss. Tēls šancē uz goda. Par pārējo servisu un tur pat esošo bodi neko pateikt nevaru - nelietoju to pakalpojumus. ;)
Ar Edgaru iepriekš jāsazvanās un jāsarunā kas darāms un kad piebraukt. Vari atsaukties uz Viktoru ar balto pasātu. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms

Atbildes: 12856
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Nik » 2006/Mai/02, 23:32

Storms rakstīja:
Nik rakstīja:

9730304 Edgars. Strādā jamais aiz Krasta ielas DEPO, blakus Sporta pilij ir SOS benzīntanks un autoserviss. Tēls šancē uz goda. Par pārējo servisu un tur pat esošo bodi neko pateikt nevaru - nelietoju to pakalpojumus. ;)
Ar Edgaru iepriekš jāsazvanās un jāsarunā kas darāms un kad piebraukt. Vari atsaukties uz Viktoru ar balto pasātu. ;)

Atbilde: Paldies par informaciju.
Nik

Atgriezties uz VW Golf

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi